Race the Traffic Moto

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 79.7 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Gameville
Yarış oyunları arasında yer alan Race the Traffic Moto mobil oyunu sizlere eğlenceli bir mobil oyun deneyimi yaşatacaktır.

IOS mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek oynayabileceğiniz Race the Traffic Moto oyunu ile motorunuza atlayın ve şehrin her yanını gezin. Muhteşem bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan Race the Traffic Moto heyecan verici oyun içerikleri ile sizlere güzel bir oyun deneyimi yaşatacaktır. 

Sıradan bir motor yarışı olmaktan kendini çıkartan ve başarılı bir oyun olarak karşımıza çıkan Race the Traffic Moto oyunu ile şehrin içerisindeki yoğun trafiğin arasında motorunuz ile hızlı bir yarış yapacaksınız. Adeta trafiğe karşı meydan okuyacaksınız. Öncelikli olarak oyuna başlarken sahip olmak istediğiniz motoru seçin, kendinize göre özelleştirin ve trafiğin içerisine girin. Hızınız eksik olmasın aksiyon sizleri bekliyor. Bu oyunu kazananı siz olmalısınız. 

Race the Traffic Moto oyununda tek bir tarzda motor bulunmuyor. Oyunda başarı elde ettikçe kazanacağınız paralar ile farklı motor türlerine sahip olabilirsiniz. İstediğiniz motoru seçin ve trafiğin içerisine kendinizi bırakın. Bu muhteşem hızlı oyunda üç adet oyun modu bulunuyor. Bunlar; tek şeritli yol, çift şeritli yol ve değişik motorlar. Bu modlardan birisini seçerek başlayın. Oyunu kazanın ve tüm motorculara kendinizi kanıtlayın. 

 

Race the Traffic Moto indir
DİĞER SÜRÜMLER